This is a documentation for Board Game Arena: play board games online !
Tips castlecombo: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
(zmiana tabeli. Język polski) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
WIOSKA 11 10 5 6 1 20 | | | ||
ZAMEK 7 8 12 11 14 0 | |pomarańczowy | ||
SUMA 18 18 17 17 15 20 | |czerwony | ||
CENA W. wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce | |fioletowy | ||
CENA Z. wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce wkrótce | |zielony | ||
|niebieski | |||
|żółty | |||
|- | |||
|WIOSKA | |||
|11 | |||
|10 | |||
|5 | |||
|6 | |||
|1 | |||
|20 | |||
|- | |||
|ZAMEK | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|11 | |||
|14 | |||
|0 | |||
|- | |||
|SUMA | |||
|18 | |||
|18 | |||
|17 | |||
|17 | |||
|15 | |||
|20 | |||
|- | |||
|CENA W. | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|- | |||
|CENA Z. | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|wkrótce | |||
|} | |||
Wersja z 19:22, 14 wrz 2025
| pomarańczowy | czerwony | fioletowy | zielony | niebieski | żółty | |
| WIOSKA | 11 | 10 | 5 | 6 | 1 | 20 |
| ZAMEK | 7 | 8 | 12 | 11 | 14 | 0 |
| SUMA | 18 | 18 | 17 | 17 | 15 | 20 |
| CENA W. | wkrótce | wkrótce | wkrótce | wkrótce | wkrótce | wkrótce |
| CENA Z. | wkrótce | wkrótce | wkrótce | wkrótce | wkrótce | wkrótce |