This is a documentation for Board Game Arena: play board games online !
Tips castlecombo: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)!) Znaczniki: Usunięcie całej zawartości strony VisualEditor |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 28 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
🇵🇱🇩🇪🇫🇷🇪🇸🇬🇧Może umiesz mówić w wielu językach??? A czy umiesz mówić w combo??? To co pomoże!!!🇵🇱🇩🇪🇫🇷🇪🇸🇬🇧 | |||
'''TABELA POMOCNICZA''' | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" | |||
| | |||
|'''pomarańczowy''' | |||
|'''czerwony''' | |||
|'''fioletowy''' | |||
|'''zielony''' | |||
|'''niebieski''' | |||
|'''żółty''' | |||
|- | |||
|'''WIOSKA''' | |||
|11 | |||
|10 | |||
|5 | |||
|6 | |||
|1 | |||
|20 | |||
|- | |||
|'''ZAMEK''' | |||
|7 | |||
|8 | |||
|12 | |||
|11 | |||
|14 | |||
|0 | |||
|- | |||
|'''SUMA''' | |||
|18 | |||
|18 | |||
|17 | |||
|17 | |||
|15 | |||
|20 | |||
|- | |||
|'''CENA W.''' | |||
|0-5 | |||
|0-6 | |||
|0-4 | |||
|2-5 | |||
|4 | |||
|0-7 | |||
|- | |||
|'''CENA Z.''' | |||
|2-7* | |||
|4-7* | |||
|3-7* | |||
|3-7* | |||
|0-7 | |||
|<s>BRAK</s> | |||
|} | |||
<nowiki>*</nowiki>dane w tym momencie mogą być nieprawidłowe | |||
Karty wioski często dają dużo monet, a zamku dają dużo punktów na koniec gry. | |||
Koniec gry: | |||
Klucz : 1 pkt | |||
'''Moneta : 0 pkt''' | |||
Powodzenia ☠️ | |||
Aktualna wersja na dzień 21:55, 25 wrz 2025
🇵🇱🇩🇪🇫🇷🇪🇸🇬🇧Może umiesz mówić w wielu językach??? A czy umiesz mówić w combo??? To co pomoże!!!🇵🇱🇩🇪🇫🇷🇪🇸🇬🇧
TABELA POMOCNICZA
| pomarańczowy | czerwony | fioletowy | zielony | niebieski | żółty | |
| WIOSKA | 11 | 10 | 5 | 6 | 1 | 20 |
| ZAMEK | 7 | 8 | 12 | 11 | 14 | 0 |
| SUMA | 18 | 18 | 17 | 17 | 15 | 20 |
| CENA W. | 0-5 | 0-6 | 0-4 | 2-5 | 4 | 0-7 |
| CENA Z. | 2-7* | 4-7* | 3-7* | 3-7* | 0-7 |
*dane w tym momencie mogą być nieprawidłowe
Karty wioski często dają dużo monet, a zamku dają dużo punktów na koniec gry.
Koniec gry:
Klucz : 1 pkt
Moneta : 0 pkt
Powodzenia ☠️